Özgül
NET
    WhatsApp
   0532 614 31 32

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Markanızın hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; markanıza benzer sektörlerin ve firmaların analizini yaparız. Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek markanızın hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısaca markanızın sosyal medya kimliğini oluştururuz.

Markanız için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planları hazırlarız.İçerik planları daima bir ay önceden hazırlanarak yeni ayın ilk gününe tüm içeriklerimiz firmanız tarafından da görülmüş ve onaylanmış olarak hazırdır.Ay içinde gerçekleşen gündeme dair konular hakkında (Güneş tutulması, dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar vb.) markanızla ilişkili özel içerikler oluşturulur. Real-time adını verdiğimiz bu içeriklerle markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşması ve sosyal medyada konuşulan konulardan uzak kalmaması sağlanır.Yarışmalarla ve etkileşimi yüksek paylaşımlarla sosyal medyada markanızdan olumlu olarak sıkça bahsedilmesini sağlayacak içerikler oluştururuz.

Aylık olarak hazırlanan içerik planlarımız doğrultusunda aylık olarak görsel çalışmalarımız hazırlanır. İçeriklerle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlanır. Sosyal medyada insanların çoğu zaman içerikten önce görsele baktığı düşünüldüğünde başarılı bir görselin markanızın en büyük destekçisi olduğunu unutmayın.

Başlıca Verdiğimiz Hizmetler


Firmanıza veya Markanıza Özel Sosyal Ağların Oluşturulması.

İhtiyacınıza Yönelik Sosyal Uygulamaların Geliştirilmesi.

Sosyal Medya Optimizasyonu.

Reklam Kampanyaları Hazırlama ve Yayınlama.

DUYURULAR

Kayıtlı Kampanya bilgisi bulunmamaktadır.
Dilerseniz Tekrar Arama Yaparak Yeni Sonuçlara Ulaþabilirsiniz.

İLETİŞİM

  • Heykel Meydanı Omurtak Cad. Erataman Pasajı B Girişi Kat:4 Daire:7
  • Çorlu - TEKİRDAĞ
  • 0282 653 22 89
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
echo $app;
Korpi
YUKARI