Özgül
NET
    WhatsApp
   0532 614 31 32

KARİYER POLİTİKAMIZ

ÖzgülNET olarak gücümüzü çalışanlarımızdan alırız.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi ve verimli insan gücünü çekmek ve istihdam etmek, çalışanlarımızın yetkinliklerinden ve yaratıcılıklarından yüksek verim sağlamak, performanslarını arttırmak, gelişmelerine imkân tanımak hedefimizdir.

ÖzgülNET'te...


Birbirimizi tamamlarız. Çalışanlarımız için başarılı ekip üyeleri değil, başarılı ekip vardır. Problem çözmek için bir araya gelmek bir başlangıçtır, bir arada kalmak bir ilerlemedir, bir arada çalışmak ise başarının kendisidir.

Çalışanlarımızın fikirleri ile yeni insan kaynakları uygulamalarına yer verir, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde üzerimize düşen rolleri beraber üstleniriz.

Şirketimiz; en alt kademeden en üst kademeye kadar, yaptığı işten heyecan duyan ve hedeflerini yakalayabileceği bir ortamda uyum içinde çalışan kişilerden oluşmaktadır.

Çalışanlarımız ile tüm ilişkilerimizde iyi niyetli, adil ve anlayışlı davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir.

Performans, kariyer ve ücret değerlendirmelerinin en adil şekilde yapılmasını sağlarız.

İnsan Kaynakları yönetimi uygulamaları esnasında çok yönlü etkileşimi ve iletişimi sağlarız.

Çalışanların kurum kültürünü sahiplenme duygusunu pekiştirecek ve moral motivasyonunu artıracak sosyal ve kültürel aktiviteleri düzenleriz.ÖzgülNET'te Staj

Şirketimiz, Staj Programlarıyla, lise ve üniversite öğrencilerinin gelişimine destek vererek iş hayatına hazırlamalarına katkı sağlamayı ve şirketin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedeflemektedir.

DUYURULAR

Kayıtlı Kampanya bilgisi bulunmamaktadır.
Dilerseniz Tekrar Arama Yaparak Yeni Sonuçlara Ulaþabilirsiniz.

İLETİŞİM

  • Heykel Meydanı Omurtak Cad. Erataman Pasajı B Girişi Kat:4 Daire:7
  • Çorlu - TEKİRDAĞ
  • 0282 653 22 89
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
echo $app;
Korpi
YUKARI