Özgül
NET
    WhatsApp
   0532 614 31 32

NELER YAPTIK

Çorlu Diyet

Çorlu Diyet

Daha az hareketli ve daha fazla tüketici bir hale gelen yaşantımızda, sağlığımızı korumanın ve yaşam kalitemizi arttırmanın bir yolu da; bilimsel dayanağı ve tutarlılığı olmayan beslenme bilgilerini önemsememek ve BİZE ÖZEL OLMAYAN diyetleri uygulamamaktan geçiyor. Çorlu Diyet ,sağlık ve kaliteli yaşam yolunda sizlerin de başarılı olmasını amaç edinerek, yayın hayatına başlıyor.

2017
Sezginler Boya ve Apre San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sezginler Boya ve Apre San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sezginler Boya ve Apre şu anda yaklaşık 280 çalışanı ile 3 vardiya düzeninde üretim yapmaktadır. Fabrikada ana işlem olarak boyama, baskı ve apre işlemi yapılmaktadır. İşletmeye fason olarak gelen kumaşlar boyanıp, basılıp terbiye işlemleri yapılarak müşteriye sevk edilmektedir.

2017
Monalisa Güzellik Salonu

Monalisa Güzellik Salonu

Monalisa Güzellik Salonu, estetik konusunda konumlandığı bölgede güvenilir bir marka, örnek bir model olarak uluslararası standartlara ulaşmayı vizyon olarak belirlemiş bir kurumdur.Güzellik Uzmanlık Gerektirir! sloganı ile hizmet veren salonumuz, estetik ve güzelliki alanlarında modern, etkili, bilimsel yöntemlerle siz değerli müşterilerimize beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak ve yüksek kalitede hizmeti vermek amacıyla sürekli yenilenmektedir.

2017
İngilizce Dünyası Dil Kursu

İngilizce Dünyası Dil Kursu

İngilizce Dünyası ; uzman kadrosu ve dünya standartındaki eğitim sistemi ile her yaştan katılımcıya beklentisinin üzerinde dil eğitimleri vererek, öğrendikleri dili her ortamda akıcı olarak konuşmalarını sağlamak amacıyla yurtiçinde  ve yurtdışında eğitim faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

2017
Berk Enerji

Berk Enerji

Berk Enerji Çorlu ve Trakya Genelinde O.G. Tarafo Tesisleri, A.G. Dağıtım Tesisleri, 7/24 A.G.- O.G. Arıza Servis Hizmetleri, Kompanzasyon Sistemleri, Çevre Aydınlatma Sistemleri, A.G. Güç Panoları, Trafo Bakım Hizmetlerini Sunmaktadır.

2017
Turkuaz 3D Mimarlık

Turkuaz 3D Mimarlık

3d Polimerik Zemin Kaplama Sistemleri, 3d Polimerik Duvar Kaplama Sistemleri, 3d Polimerik Mutfak Kaplama Sistemleri, 3d Polimerik Banyo Kaplama Sistemleri, 3d Polimerik Tuvalet Kaplama Sistemleri konusunda hizmet veren firmamız, evinize çağdaş gerçekçi görünümler katmanızı sağlar.

2017
Bumerang Reklam

Bumerang Reklam

2004 yılından itibaren açık hava reklamcılık söktöründe faaliyet gösteren firmamız, sektördeki 11 yıllık tecrübesini 2015 yılında almış olduğu büyüme kararı doğrultusunda; yeni kurumsal kimliği, teknolojik yatırımları, toplamda 1500 metrekare iki tasarım ve üretim atölyesi ile sizlere değer katmak ve çözüm odaklı projeler sunmak için çalışmaktadır.

2017
Söyletirler Elektronik

Söyletirler Elektronik

Söyletirler Elektronik 1973 yılında kurulmuştur. Elektronik cihazlar tamiri ve karasal anten sistemleri üretmiş 1984 yılında ürettiği ürünleri ihraç etmiştir. Halihazırda Digital Uydu Sistemleri Satışı ve Montajı, Merkezi Uydu Sistemleri Kurulumu ve Kamera güvenlik sistemleri montajı yapmaktadır.

2017
Çorlu Madeni Eşya ve Elektrikli Aletler Sanatkarları Esnaf Odası

Çorlu Madeni Eşya ve Elektrikli Aletler Sanatkarları Esnaf Odası

Çorlu'da faaliyet gösteren Çorlu Madeni Eşya ve Elektrikli Aletler Sanatkarları Esnaf Odası'nın Resmi web Sitesidir.Oda ile ilgili iletişim bilgileri, Oda Duyuruları ve haberleri ayrıca üyeler hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz web sitesi.

2017
Akılküpü Satranç

Akılküpü Satranç

Akılküpü Satranç ve Eğitim 1998 yılından bu yana satranç ve Eğitim alanında birçok başarıya imza atmış bir kuruluştur. Güçlü kadrosu ve stratejik eğitim planları ile satranç alanında Türkiye’nin ikinci kurulan Profesyonel anlamda ise ilk ve tek Satranç Eğitim Merkezidir.

2016

DUYURULAR

Kayıtlı Kampanya bilgisi bulunmamaktadır.
Dilerseniz Tekrar Arama Yaparak Yeni Sonuçlara Ulaþabilirsiniz.

İLETİŞİM

  • Heykel Meydanı Omurtak Cad. Erataman Pasajı B Girişi Kat:4 Daire:7
  • Çorlu - TEKİRDAĞ
  • 0282 653 22 89
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
echo $app;
Korpi
YUKARI