Özgül
NET
    WhatsApp
   0532 614 31 32

NELER YAPTIK

Gölet Cafe

Gölet Cafe

550 m2 alan üzerinde muhteşem göl manzarası bahçe ve iç kısımdan oluşan bölümleriyle 250 kişilik müşteri ağırlama kapasitesine sahip Gölet Cafe’nin resmi web sayfasıdır.

2016
Sanatt Coffe

Sanatt Coffe

2013 yılında kurulan mekan 680 m2 büyüklüğünde ve 3 katlıdır. 450 kişilik müşteri ağırlama kapasitesine sahip mekanda 14 personel hizmet vermektedir. Sabah 8:00 den Akşam 24:30 a kadar hizmet vermekteyiz. 

2016
Enka Kimya

Enka Kimya

Merkezi Tekirdağ Çorlu’da bulunan firmamız; tekstil düz boya ve baskı çözüm  ürünleri ve alanında ilk olma özelliği taşıyan ürünler alanında hizmet vermekte; çalıştığı müşterilerine kaliteli ürünler sunmayı, istenilen ürünü, istenilen zamanda teslim ederek çözüm ortaklığı yaratmayı kendine prensip edinmiştir.

2016
corlucadde.com

corlucadde.com

corlucadde.com 'Çorlu'da Yaşam Portalı' sloganıyla çıktığı yolda Çorlu'daki güncel etkinlik ve aktiviteleri tek bir yerden takip etme, yeme içme, konaklama, eğlence mekanlarını kolaylıkla bulup inceleme ve iletişim bilgilerine ulaşabilmek için Çorlu'da yaşayan, Çorlu'yu merak eden, Çorlu'lu hemşerilerimiz için hazırlanmış projedir.

2016
Kuban Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Kuban Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

2013 yılında farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanımı ile raf çözümleri sunan Kuban Metal hafif yük rafı, forkliftle taşınabilir raflar, sabit raflar, DKP saç polietilen yüzey kaplama hizmetleri ile, üretim ve montajda yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile firmanız için en etkin ve verimli çözümler sunmaktadır.

2016
Aklab Laboratuvar Malzemeleri İş Güvenliği Malzemeleri

Aklab Laboratuvar Malzemeleri İş Güvenliği Malzemeleri

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle dürüst ve güvenilir ilişkilerin kurulduğu , müşteri talep ve beklentilerini ön planda tutan kalite bilincine ve önemine inanan sektöründe hızla büyüyen ve ilerleyen, çağdaş bir tedarik zinciri kendine hedef edinmiş bir kuruluştur.

2015
Canlar TM Tekstil Makina Sanayi ve Tic.A.Ş.

Canlar TM Tekstil Makina Sanayi ve Tic.A.Ş.

Canlar TM, günümüz tekstil sektörünün gereksinimlerini baz alarak üretim faaliyetlerini organize eden bir tekstil makine üreticisidir. Çevresel duyarlılığı göz önünde bulundurarak, tekstil sektörüne akılı çözümler sunmak başlıca şirket ilkelerinden biridir. Özellikle AR-GE departmanı, tesktil sektörünün üretim maliyetlerini minimize edecek şekilde çalışmaya odaklanmıştır.

2015
Eray Otomotiv Yedek Parça Makina ve Metal San. Tic. Ltd. Şti.

Eray Otomotiv Yedek Parça Makina ve Metal San. Tic. Ltd. Şti.

Şirketimiz, otomotiv ve yan sanayi sektörünü ulusal ve uluslararası piyasalarda metal kasa ve ekipman üretim, satış hizmetleri, kalite, fiyat, teslimat kriterleri ile lider konuma gelmeyi, söz sahibi olmayı amaçlamaktadır.

2015
Sindirella Düğün Salonu

Sindirella Düğün Salonu

1995 tarihinde açılışı yapılan salonumuz, 18 yıldan beri ve her geçen gün kattığı yeniliklerle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Geçmişten bugüne kadar sayısız düğün, nişan, sünnet ve toplantılar yapma mutluluğunu sizlerle paylaştık.

2013
Yıldırım Parke

Yıldırım Parke

Teknolojinin ve insanların beklentilerinin sürekli değiştiği bir dünyada Yıldırım Parke olarak sektöründe öncü bir kuruluş olmanın bilinciyle sizlere en güzeli sunma gayreti içindeyiz.

2013

DUYURULAR

Kayıtlı Kampanya bilgisi bulunmamaktadır.
Dilerseniz Tekrar Arama Yaparak Yeni Sonuçlara Ulaþabilirsiniz.

İLETİŞİM

  • Heykel Meydanı Omurtak Cad. Erataman Pasajı B Girişi Kat:4 Daire:7
  • Çorlu - TEKİRDAĞ
  • 0282 653 22 89
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
echo $app;
Korpi
YUKARI